TÉMA Únava

Únava - mám řešit s lékařem?

autor: Anonymní dotaz 03.07.2014 08:19

Dobrý den, poslední dobou trpím lehkou únavou, většinou se mi k večeru chce strašně spát a usnu okamžitě, když si lehnu, nebo sednu k televizi. Občas mám k večeru i stav, kdy se mi pomalu zavírají oči "i za chůze", nebo při čistění zubů. Přes den mě trápí usínání, když např. čtu knížku, nebo se dívám do PC. Únava mě příliš neomezuje, když dělám nějakou aktivitu, tak se unaveně necítím, ale jen co si sednu, tak to na mě začne padat. Mám tmavé kruhy pod očima a někdy se ráno probudím s chrapotem. Únavou jsem začala nejspíš trpět na střední škole, po vyléčení stavů úzkosti a nespavosti, ale takhle unaveně jsem se ještě necítila. Trvá to cca posledních pár měsíců?! Ani nevím kdy přesně jsem na sobě tuto změnu pocítila, ale nechci nic zanedbat. Prosím o radu co s tím, nebo jestli to mám začít nějak řešit se svým doktorem. Předem děkuji za odpověď.


Adresář

Diskuze na téma Únava

 • Relax 21.04.2017 21:04 únava

  Ahoj potrebujete trochu relaxovat, nebo lepe usinat a nebo proste vypnout ? Mrknete na me videa n…

 • Gabriel 19.04.2017 08:04 únava

  Po úrazu jsem býval dostunavený. Manželka mi zlékárny donesla totowww.salutempharma…

 • Patrick 18.04.2017 23:04 únava

  S tou změnou životního stylu můžu jedině souhlasit.

 • jarmila 18.04.2017 19:04 únava

  poradim s produktem a odpovím všem . Rada by se s vami zkontaktovala

 • jarmila 18.04.2017 19:04 únava

  rada by si vas přidala do přatel z duvodu unavy

Píšeme jinde
 • Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Recept na živáňskou pečeni krok za krokem

  Živáňská pečeně je pokrm slovenské kuchyně, který má spoustu variant. Klasická příprava spočívá v kombinaci vepřového, jehněčího a hovězího masa, které se napíchá na jehlu a pomalu rožní. Ne každý si může tuto přípravu dovolit, proto si dnes připravíme levnější živáňskou pečeni v troubě.

 • Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Recept na slaný špagetový koláč krok za krokem

  Vyzkoušejte tip na rychlý oběd či večeři. Špagetový koláč s balkánským sýrem, špenátovými lístky a čerstvými bylinkami dobře chutná, zasytí a není náročný na suroviny.Zdravě.cz na Facebooku